Хувцасны шүүгээний тоноглол #LK380Q1100J01
DTC
Хувцасны өрөөний татдаг толь
Хувцасны шүүгээний тоноглол
#LK380Q1100J01
Actions
FacebookTwitterTelegram
Хувцасны өрөөний татдаг толь
DTCDTC
Actions
FacebookTwitterTelegram
Хувцасны шүүгээний тоноглол
#LK380Q1100J01
Ерөнхий өнгө
grey
Buy section
Үндсэн бүтээгдэхүүн:
1 / 0
product
450мм, 380мм, 1100мм Хувцасны өрөөний татдаг толь
#new_1711060001
Нийт үлдэгдэл: 26
Price section
Үнэ / 1 ш
150,000 ₮
Өргөн:
380мм
Замны урт:
450мм
Өндөр:
1100мм
Тоо хэмжээ
Ерөнхий өнгө
grey
Шүүгээний шанаанд суудаг толь
  • Өнгө - Бор
  • Хэмжээ - 380 х 1100мм